„Lokomotīve” noslēdz sezonu ar cienījamu zaudējumu viesos

17.09.2012
Polijas 1. spīdveja līgas sezonu noslēgusi Daugavpils „Lokomotīve”, kas izbraukumā ar 39:51 piekāpās Grudzjoncas „GTŽ”. Mūsu komandas rindās labākie bija Kjasts Podžuks, Andžejs Ļebedevs un Romāns Považnijs.

„Lokomotīves” spīdvejisti noslēguši kārtējo sezonu Polijā. Pēdējos mačos pretī stājās Grudzjoncas braucēji, kuriem uzvara garantētu otro vietu, kas ļautu saglabāt izredzes tikt Polijas Ekstralīgā. Šī iemesla dēļ grudzjoncieši bija maksimāli mobilizējušies.

Daugavpilieši aizvadīja nesliktas sacīkstes, ilgāku laiku atpaliekot pavisam nedaudz. Tikai sacensību beigu daļā „GTŽ” iekrāja pārliecinošu pārsvaru, tiekot pie panākuma ar 51:39. Mājiniekiem labākais ar 14 punktiem bija zviedrs Peters Ljungs, kurš ikdienā startē „Grand Prix” posmos.

Daugavpiliešiem 11 punkti Podžukam, par vienu mazāk Ļebedevam, bet vēl par vienu mazāk Romānam Považnijam. Seši punkti Mikaelam Maksam, bet Vjačeslavam Giruckim šoreiz divi. Vienu punktu atveda Ivans Pļešakovs, savukārt Jevgēņijs Karavackis šoreiz pa nullēm.

Šo sezonu „Lokomotīve” noslēdza ceturtajā vietā, bet par uzvarētājiem kļuva Gņezno „Start” braucēji.