Aicinām piedalīties strītbola sezonas noslēguma turnīrā

18.09.2012
Daugavpils Sporta pārvalde sadarbībā ar biedrību „Ballborderbasket” svētdien, 23. septembrī Vienības laukumā rīko sezonas noslēguma turnīru ielu basketbolā gan meitenēm, gan vīriešiem.

23. septembrī Vienības laukumā pretī viesnīcai „Latgola” norisināsies ielu basketbola turnīrs. Dalībnieku reģistrācija jau no plkst. 10:00 sacensību vietā, bet pirmās spēles sāksies plkst. 11:00. Labākās komandas tiks noskaidrotas uz četriem groziem piecās dažādās vecuma grupās.

Meitenes sacentīsies trīs vecuma grupās (2000. gadā dzimušās un jaunākas, 1997.-1999. gadā dzimušās, kā arī 1996. gadā dzimušās un vecākas), savukārt puišiem spēcīgākie tiks noskaidroti divās vecuma grupās: 1996. gadā dzimušie un jaunāki, kā arī 1995. gadā dzimušie un vecāki.

Visa pasākuma laikā spēlētāji un sanākušie skatītāji varēs spēlēt un vērot mačus mūzikas pavadījumā, bet visi laureāti saņems patīkamas piemiņas balvas. Vienlaicīgi uz laukuma varēs atrasties pa trīs basketbolistiem katrā komandā, bet pieteikumā varēs būt pa četriem spēlētājiem. Dalības maksa: 1 lats no cilvēka.