„Lokomotīvei” pirmais zaudējums savā trekā

13.08.2012
Svētdien Daugavpils „Lokomotīve” piedzīvoja pirmo zaudējumu savā trekā šīs sezonas Polijas 1. spīdveja līgas čempionātā. Mūsējie ar 40:50 piekāpās Grudzjoncas „GTŽ”.

Daugavpilieši otrā posma cīņas iesāka ar graujošu neveiksmi Gņezno (30:60), bet svētdien mūsējos sagaidīja cīņa ar Grudzjoncas „GTŽ”, kā rindās startē divi „Grand Prix” seriāla braucēji Peters Ljungs un Hans Andersens, kā arī Eiropas čempionāta finālists Andrejs Karpovs.

Neskatoties uz to, „Lokomotīve” iesāka ar uzvaru junioru braucienā (4:2), pēc kā gan viesi izlīdzināja rezultātu. Turpinājumā labāki bija mājinieki, kuru rindās pārsteidzoši labi brauca Vjačeslavs Giruckis, izcīnot divas uzvaras. Dubultpanākums arī Romānam Považnijam pārī ar Andžeju Ļebedevu, kas garantēja astoņu punktu pārsvaru. Tas viss pēc septiņiem braucieniem.

Pēc devītā rezultāts uz tablo atkal bija neizšķirts – 29:29. Vēl vienā braucienā „Loko” izdevās uzvarēt, bet turpinājums bija neveiksmīgs. Viens zaudējums sekoja otram, pie tam 14. braucienā pēdējā virāžā atteica Andžeja Ļebedeva mocis, kurš tobrīd atradās pirmajā pozīcijā. Beigās zaudējums ar 40:50.

Labākais daugavpiliešiem bija Kjasts Podžuks ar deviņiem punktiem, bet astoņi šoreiz Romānam Považnijam. Pēc šīs neveiksmes diezgan droši var teikt, ka augstāk par ceturto vietu šogad „Lokomotīvei” netikt.