„Daugava” neizmanto iespēju uzvarēt Liepāju

22.08.2012
Latvijas futbola Virslīgas 24. kārtas svarīgajā spēlē „Daugavas” futbolisti neizmantoja kadru problēmas „Liepājas Metalurgā”, tā arī nespējot uzlauzt pretinieku aizsardzību – 0:0.

„Daugavas” spēlētāji šajā kārtā varēja krietni uzlabot savas pozīcijas cīņā par čempionu titulu. „Metalurgs” uz Daugavpili ieradās ļoti novājinātā sastāvā, kas lika lielai daļai futbolistu darboties sev neierastās pozīcijās. Neskatoties uz to, daugavpilieši nolēma spēlēt ar vienu izteiktu uzbrucēju.

Bumbas kontrolē „Daugavai” bija pārsvars, tomēr pirmajā puslaikā momentu nebija daudz. Tie, kuri bija, tie gan bija patiešām labi. Puslaika vidusdaļā labākais no tiem bija Mihailam Ziziļevam, kurš trāpīja pa stabu. Tāpat no labām pozīcijām vairākkārt ar galvu sita Stenlijs Ibe. „Metalurgs” uzbruka retāk un arī ne tik bīstami.

Otrajā puslaikā „Daugavai” bija vēl labākas iespējas iesist. Pēc Ibes piespēles teju viens pret vienu ar vārtsargu izrāvās Andrejs Kovaļovs, taču nespēja trāpīt. Ar bīstamu momentu atbildēja arī liepājnieki, bet pēc tā Ibe pēc Jašina centrējuma sita tālajā vārtu stūrī, tomēr šajā duelī pārāks bija viesu vārtsargs.

Jāsaka, ka ļoti vāji maču notiesāja tiesnesis Vitālijs Spasjonņikovs, kurš nekontrolēja mača ritējumu. Šī iemesla dēļ futbolisti sāka spēlēt agresīvi, bieži pārkāpjot noteikumus. Otrā puslaika vidū Daniels Ola par sitienu pretiniekam saņēma otro brīdinājumu, tiekot noraidīts no laukuma. Brīdinājumus saņēma arī liepājnieku spēlētāji. „Daugava” arī mazākumā uzbruka, tomēr vārti tā arī netika gūti.

Pēc šī neizšķirta „Daugava” turnīra tabulā tuvāko sekotāju „Skonto” apsteidz par diviem punktiem.