„Daugava” viesos grauj ar 5:0

06.08.2012
Latvijas futbola Virslīgā vadību joprojām izdodas saglabāt Daugavpils „Daugavai”, kas kārtējā spēlē ar 5:0 sagrāva „Mettu/LU”. Pa vārtiem izdevās gūtiem pieciem dažādiem spēlētājiem.

”Metta” ir Virslīgas debitante, kas šosezon demonstrē visnotaļ solīdu sniegumu, taču tas nav palīdzējis tikt augstāk par pēdējo vietu turnīra tabulā. Protams, ka daugavpilieši bija favorīti, ko pierādīja arī laukumā, pie tam spēlējot ne ar to labāko sastāvu.

Jau 19. minūtē rezultātu atklāja aizsargs Bidžina Cincadze, bet vēl pēc četrām minūtēm viņa piemēram sekoja cits aizsargs Dmitrijs Halvitovs, kuram tie bija pirmie vārti „Daugavas” labā.

Otrajā puslaikā tika veiktas vairākas mainās, bet tas sniegumu neietekmēja. Trešos vārtus mūsējiem guva Stenlijs Ibe, bet cīņas izskaņā sākumā izcēlās jauniegūtais Andrejs Cacjucs (arī pirmie vārti „Daugavā”), bet punktu pielika Mamuka Gongadze – 5:0.

Turnīra tabulā „Daugava” ar 46 punktiem ir pirmā, bet Rīgas „Skonto” ar 42 punktiem ieņem otro pozīciju. Te gan jāpiemin, ka rīdzinieki aizvadījuši par vienu cīņu mazāk.