Vieglatlēti sešiniekā Baltijas mačsacīkstēs

19.07.2012
17. jūlijā Jēkabpilī norisinājās Baltijas meistarsacīkstes vieglatlētiem vidējā grupā. Labāko sešiniekā dažādās disciplīnās izdevās tikt trīs Daugavpils sportistiem.

Jēkabpilī sapulcējās labākie Latvijas, Lietuvas un Igaunijas sportisti un sportistes, kuri dzimuši 1997./1998. gadā. Latvijas izlases sastāvā startēja vairāki daugavpilieši, kuri uzrādīja augstvērtīgus rezultātus.

4. vietu augstlēkšanas sacensībās uzrādīja Anastasija Karpekina, kura startēja ar gadu agrāk dzimušajām sportistēm. Viņas rezultāts 1,61 metrs.

Piektais 400 metru skrējienā bija Antons Puhoviks, kura laiks 56,26 sekundes. Vēl sešiniekā tika Jūlija Tarvide, kura tāllēkšanā bija sestā ar rezultātu 5,01 metrs.

Treneri palikuši apmierināti ar sasniegto rezultātu, jo tā sportistiem bija laba pieredze, pie tam ir vieta progresam. Žēl, ka slimības dēļ šoreiz nevarēja startēt Aleksandra Koblence.

Kopējā ieskaitē vienāds punktu skaits bija Igaunijai un Lietuvai, bet uzvara tika lietuviešiem, kuriem bija vairāk pirmo vietu. Latvijas delegācija no abām kaimiņvalstīm atpalika par septiņiem punktiem.