Šāvēji turpina veiksmīgi cīnīties par Latvijas kausu

03.07.2012
No 29. līdz 30. jūnijam Ādažos norisinājās 2. Latvijas Kausa etaps lietišķajā šaušanā. Daugavpils komanda, kā allaž, bija starp līderēm.

Šaušanā ar kaujas pistoli pa apaļo mērķi mūsu komanda pēc diviem posmiem desmit vienību konkurencē ieņem pirmo vietu! Individuāli šajā vingrinājumā savu meistarību demonstrēja 62 šāvēji. Labākais no daugavpiliešiem bija Aleksandrs Komarovs, kurš, izpildot sporta meistara normatīvu, ieguva ceturto vietu. Sporta meistara normatīvs arī Rihardam Ģertam, kuram piektā vieta. Pēc diviem etapiem Ģerts kopvērtējumā ir otrais. Arta Vagale ir sestā, Komarovs – septītais, bet Andris Vagalis – desmitais.

Daugavpils komanda ātršaušanā ar kaujas pistoli pēc diviem posmiem ir trešā, bet individuālajā ieskaitē šo pašu pozīciju ieņem Andris Vagalis.

Šaušanā ar kaujas ieroci no 50 metru distances Daugavpils komanda ieņem otro vietu summā, bet individuāli šoreiz visaugstāk bija Andris Vagalis (sestā vieta), uzreiz aiz viņa iekārtojoties meitai Artai Vagalei un sievai Vijai Vagalei.