„Lokomotīve” uzvar, pagarinot sezonu

23.07.2012
Daugavpils „Lokomotīves” spīdvejisti svētdienas vakarā iepriecināja sanākušo publiku, savā trekā ar 56:34 pieveicot „Ostrovia”. Šī uzvara garantējusi vietu Polijas 1. spīdveja līgas labāko četriniekā.

Lai tiktu četriniekā un pagarinātu sezonu vēl par sešām sacīkstēm, daugavpiliešiem viesus no Polijas bija jāpieveic ar vismaz piecu punktu pārsvaru, kā arī jācer uz labvēlīgu rezultātu citās sacīkstēs. Tas tika sagaidīts, pie tam arī paši ar uzdevumu tikām galā pārliecinoši.

Nevienu brīdi „Lokomotīve” neatradās iedzinēju lomā, ar katru braucienu palielinot pārsvaru. Noslēgumā panākums ar 56:34. Iespaidīgi nobrauca Andžejs Ļebedevs, kuram 14+1 punkts. Par diviem mazāk bija Kjastam Podžukam, bet par trīs – Mikaelam Maksam. Pa 8+2 punktiem Vjačeslavam Giruckim ar Romānu Považniju.

Vērts pieminēt, ka 2. braucienā iespaidīgu kritienu piedzīvoja polis Ronijs Jamrožijs, kurš tika aizvests uz slimnīcu, kur viņam tika konstatēts gurna kaula lūzums. Mūsu braucējs Jevgēņijs Karavackis tika sveikā bez lūzumiem.