Daugavpils delegācija ceturtdien dodas uz 3. Latvijas Olimpiādi

04.07.2012
Jau ceturtdien startē Latvijas 3. Olimpiāde, kas šogad norisināsies Liepājā. Daugavpils pilsētas delegācija tiks pārstāvēta kuplā pulkā, pie tam tieši daugavpilieši būs vieni no favorītiem uz uzvaru lielajā kopvērtējumā.

Lai arī oficiāli galvenie olimpiādes rīkotāji ir liepājnieki, vairākas sacensības norisināsies arī Ventspilī, Jūrmalā, Grobiņā un citos apkārtējos reģionos. Lielākā daļa Daugavpils sportistu startēs Liepājā.

Jau ceturtdien pirmie no delegācijas pārstāvjiem dosies uz Liepāju. Kā pirmie cīņā dosies futbolisti, bet ar katru nākamo dienu lielajā sporta forumā iesaistīsies arvien lielāks sportistu skaits. Kopējais pieteikto Daugavpils sportistu skaits pārsniedz 150.

Daugavpils šajā olimpiādē tiks pārstāvēta sekojošos sporta veidos: futbolā, volejbolā, triatlonā, grieķu-romiešu, brīvajā cīņā, paukošanā, džudo, taekvondo, peldēšanā, tenisā, boksā, vieglatlētikā, šaušanā, airēšanā un svarcelšanā. Starp sacensību dalībniekiem būs arī Londonas Olimpisko spēļu dalībnieks Dmitrijs Jurkevičs.

Atklāšanas parāde paredzēta piektdien, pie tam to tiešraidē demonstrēs Latvijas televīzija. Parādes sākums plkst. 21:00 un tajā piedalīsies arī Daugavpils Domes priekšsēdētāja Žanna Kulakova.