Ceturtdien „Daugava” aizvadīs Eiropas līgas maču

10.07.2012
Ceturtdien plkst. 19:00 „Daugavas” stadionā Eiropas līgas 1. kvalifikācijas kārtas atbildes spēli aizvadīs Daugavpils „Daugava”, tiekoties ar vienu no vadošajiem Lietuvas klubiem Marijampoles „Sūduva”.

Eiropas līgā daugavpilieši startē jau otro gadu pēc kārtas. Iepriekšējā sezonā pret norvēģu „Tromso” neizdevās izrādīt sīkstu konkurenci (zaudējums divu spēļu summā ar 1:7), bet šoreiz izloze bija daudz labvēlīgāka. Marijampoles „Sūduva” ir labi pazīstams konkurents, ar kuru spēlēts vairākkārt.

Pirmais mačs iepriekšējā ceturtdienā norisinājās Marijampolē, kur apmēram divu tūkstošu skatītāju klātbūtnē „Daugava” izturēja mājinieku spiedienu, bet spēles izskaņā Andrejs Kovaļovs pēc Sergeja Jašina piespēles izrāva uzvaru – 1:0.

Lai tiktu nākamajā kārtā, ceturtdien Daugavpilī mūsējos apmierinās arī jebkāds neizšķirts. Spēles sākums paredzēts plkst. 19:00, bet ieejas biļete maksās divus latus. Vērts pieminēt, ka pēc zaudējuma pirmajā spēlē „Sūduva” ir nomainījusi galveno treneri.

Trešdien plkst. 18:00 žurnālisti tiek aicināti uz Daugavpils Olimpisko centru, kur notiks preses konference ar abu komandu pārstāvju piedalīšanos.