Medņikovs kļūst par pasaules čempionu

18.07.2012
No 2012. gada 5. jūlija līdz 11. jūlijam Lietuvas pilsētā Šiauliai norisinājās piektās Pasaules Sporta Spēles, ko organizēja starptautiskā organizācija TAFISA ( The Association For International Sport for All ), un kuru patronese ir Lietuvas Republikas prezidente Daļa Gribauskaite.

Spēļu programmas ietvaros notika Pasaules Karatē čempionāts, ko organizēja starptautiskā karatē organizācija WKC ( World Karate Confederation ). Čempionāts pulcēja vairāk nekā 2500 dalībniekus no daudzām pasaules valstīm. Sacensību pirmajā dienā sacentās bērni no 8 līdz 13 gadu vecumam.

Latvijas izlases komandu pārstāvēja 9 jaunie karatisti no Daugavpils Karatē Akadēmijas „LFSKA” ( prezidents Andrejs Komars, 6. dans ). Izcīnot 4 zelta, 1 sudraba un 7 bronzas medaļas, Latvijas izlases bērnu komanda ieguva augsto 5. vietu komandu kopvērtējumā, līderpozīcijās atstājot tikai Krieviju, Itāliju, Lietuvu un Īriju.

Latvijas izlasei trīs medaļas izcīnīja Daugavpils karatisti: Zelta medaļa un Pasaules čempiona tituls – Ēriks Medņikovs, Sudraba medaļa – Armands Grosbergs, Bronzas medaļa – Aleksandra Petrovska! Vinsents Sivačovs iekļuva stiprāko desmitniekā. Pārējie mūsu karatisti parādīja stipru raksturu un ieguva nenovērtējamu pieredzi nākošajiem startiem.

Karatē Akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem instruktoriem, sportistiem, kā arī viņu ģimenēm par izturību, uzticību un mērķtiecību, kā arī īpaša pateicība visiem, kas atbalsta karatē Daugavpilī un Latvijā.Autors: info „LFSKA”
Foto: Pasaules čempions Ēriks Medņikovs