Latvijas paukošanas čempionātā uzvaras daugavpiliešiem

28.05.2012
Svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadītas Latvijas paukošanas čempionāta finālcīņas. Prieks, ka gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē uzvaras tika Daugavpils pārstāvjiem.

Latvijas atklātajā čempionātā, kā ierasti, piedalījās ne tikai Latvijas, bet arīdzan Lietuvas sportisti. Vīriešu konkurencē startēja arī viens igaunis. Olimpiskā centra B zālē labākā no dāmām bija mūsu audzēkne Aleksandra Smetaņina, kura finālā viegli tika galā ar lietuvieti. Trešā vieta vēl vienai daugavpilietei Ksenijai Kuldasovai.

Vīriešu grupā konkurence bija daudz sīvāka, jo startēja vairāk nekā 30 dalībnieki. Prieks, ka arī šajā grupā uzvara tika Daugavpilij. Vislabākais izrādījās Artūrs Šilins, kurš prata pieveikt igauni. Vērts piebilst, ka cīņa tika pārtraukta pie rezultāta 8:4, jo Igaunijas bija ļoti noguris pēc tālā ceļa no Eiropas U23 čempionāta. Ļoti tuvu iekļūšanai finālā bija Jurijs Sjanita, tomēr pusfinālā bija spiests atzīt jau pieminētā igauņa pārākumu. Sjanitam trešā vieta un bronzas medaļa.