Cīkstoņi kļūst par Latvijas čempioniem

28.05.2012
No 25. līdz 26. maijam Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāts grieķu-romiešu cīņā junioriem. Daugavpils komanda Vitālija Vērdiņa vadībā ieņēma pirmo vietu.

Jelgavā sapulcējās vairāk nekā 70 cīkstoņi no visas Latvijas. Daugavpils juniori nostartēja labā līmenī. Par Latvijas čempioniem kļuva Aleksandrs Jurķāns, Ņikita Masjuks un Česlavs Beštenis. Beštenis, starp citu, pārstāvēs Latviju Eiropas čempionātā Horvātijā junioriem.

Trešās vietas savās svara kategorijās ieguva Deniss Lecks un Nauris Poikāns. Vitālijs Vērdiņš tika atzīts par labāko treneri.

Tajā pašā laikā cita mūsu cīkstoņu grupa devās uz sacensībām Lietuvas pilsētā Anikščos. Treneru Dmitrija Lapas, Vitālija Vērdiņa un Artjoma Petkuna audzēkņi. Par turnīra uzvarētāju kļuva Artūrs Šeškens, bet Jānis Lociks ar Ņikitu Tarasovu bija otrie.

Uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās Vasīlijs Oļipovs, Artūrs Karabaņs un Žans Lizbovskis.