V.Maizeļa piemiņas turnīra uzvarētāju kausi aizceļo uz Grodņu

16.04.2012
No piektdienas līdz svētdienai Daugavpilī norisinājās V.Maizeļa piemiņas kauss volejbolā jauniešiem un jaunietēm. Gan puišiem, gan meitenēm uzvara tika Grodņas pārstāvjiem, bet Daugavpils komandas nostartēja savā līmenī.

Vladimira Maizeļa piemiņas turnīrs norisinājās jau 12. reizi. Šoreiz uz Daugavpili ieradās jaunie volejbolisti un volejbolistes no Krievijas, Igaunijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Trīs dienu laikā tika noskaidrotas labākās vienības.

1998. gadā dzimušo zēnu konkurencē nepārspēti bija Grodņas spēlētāji, savukārt Daugavpils pirmā komanda trenera Franča Naidjonoka vadībā ieņēma otro vietu. Mūsu komandā par labāko tika atzīts Aleksandrs Nosonovs. Trešā vieta Viru spēlētājiem. Daugavpils otrajai vienībai piektā vieta.

Meitenēm konkurence bija sīvāka, jo kopumā bija septiņas komandas. Daugavpilietēm neklājās viegli. Tikt līdz labāko trijniekam šoreiz neizdevās, tādēļ jāsamierinās ar ceturto pozīciju. Mūsu rindās par labako tika atzīta Diāna Černišova. Daugavpils otrā komanda ieņēma septīto vietu, bet labāko trijniekā tika Grodņa, Viborga un Viru.