Taekvondo turnīrs Rīgā

02.04.2012
24.martā Rīgā notika taekvondo turnīrs sportistiem iesācējiem (dalībnieku vecums 8-11 gadi, meistarības līmenis baltās-zaļās jostas), kas sper savus pirmos soļus olimpiskajā taekvondo.

Turnīru organizēja Latvijas Taekvondo federācija. Sacensības notika divcīņās (sparingos), izmantojot mūsdienīgu elektronisku tiesāšanas sistēmu, un videoierakstus ar atkārtojumu skatīšanās iespēju.

Daugavpili pārstāvēja deviņu Latgales taekvondo centra „Jitae” sportistu komanda. Mūsu kluba sportisti, kurus vada vecākais treneris Boriss Ivanovs, ar apskaužamu pastāvību kļūst par uzvarētājiem ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskajās sacensībās. Šis turnīrs nebija izņēmums. Mūsu sportisti paradīja teicamu sagatavotības līmeni, sasniedzot spīdošus rezultātus. „Jitae” taekvondisti nepiekāpās nevienā cīņā ar citu Latvijas pilsētu pārstāvjiem. Vietas uz pjedestālā nācās dalīt starp sava kluba biedriem. Bez medaļām nepalika neviens Daugavpils sportists!

Uzvarētāju un čempionu vārdi:
1.vietas:
1. Renāts Saveļjevs (3.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 26 kg)
2. Romans Brukovs (15.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 29 kg)
3. Lauris Livdāns (Saskaņas pamatskolas skolnieks, svara kategorija līdz 33 kg)
4. Antons Vavilovs (15.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 36 kg)
5. Māris Gedroics (10.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 40 kg)

2.vietas:
1.Vladimirs Muižulis (9.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 26 kg)
2. Raivo Ciematnieks (12.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 29 kg)
3. Andris Fomins (10.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 36 kg)

3.vieta:
1.Artjoms Figurins (15.vidusskolas skolnieks, svara kategorija līdz 29 kg)

Noslēdzoties turnīram, Boriss Ivanovs, vērtējot mūsu komandas sasniegtos rezultātus, pateicās sportistiem un treneru sastāvam par ieguldīto darbu un sasniegtajiem rezultātiem. Kā arī pateicības vārdus veltīja Aleksandram Muižulim, Vitālijam Gedroicam un Jurijam Livdānam par palīdzību brauciena organizācijā.

„Galvenais neapstāties. Svarīgi saprast, ka tie ir tikai pirmie soļi. Medaļas, protams, tas ir patīkami, bet tās ir tikpat svarīgas, kā neatlaidība un čaklums nodarbību zālē. Visas galvenās uzvaras vēl ir priekšā, bet gatavoties tām vajag jau tagad,” atzīmēja Boriss Ivanovs, uzrunājot savus audzēkņus.

Sveicam arī mēs kluba trenerus, sportistus un viņu vecākus. Novēlam stipru veselību un turpināt paaugstināt meistarību! Ir patīkami zināt, ka mūsu klubā aug pienācīgas līmeņa jaunā maiņa!