Lokomotīve sāk ar sīvu zaudējumu izbraukumā

10.04.2012
Daugavpils „Lokomotīves” spīdvejisti pirmdien iesāka jauno Polijas 1. spīdveja līgas sezonu. Sīvā cīņā daugavpilieši izbraukumā ar 43:47 piekāpās Ostruvas „Ostrovia”.

Pirmās sezonas sacensības allaž tiek īpaši gaidītas, jo tās sniedz atbildes uz daudziem jautājumiem. Pretinieks pirmajam startam bija parocīgs, jo bija labas izredzes pacīnīties pat par uzvaru, kas izbraukumā allaž ir grūti izdarāms.

Sākums izdevās veiksmīgs, jo ātri vien izdevās izvirzīties vadībā. Produktīvi brauca leģionāri Mikaels Makss un Romāns Považnijs, kā arī vietējie Andžejs Ļebedevs un Kjasts Podžuks. Savā līmenī nobrauca arī juniors Ivans Pļešakovs, tiekot pie diviem punktiem. Izgāzās Vadims Tarasenko un dānis Kenets Hansens. Abiem pa diviem punktiem, taču no viņiem tika gaidīts vairāk.

Izšķirošais izrādījās 14. brauciens, pirms kura rezultāts bija 39:39. Daugavpiliešu pāris Ļebedevs-Podžuks šoreiz pievīla, zaudējot šajā braucienā ar 1:5. Lai arī 15. braucienā Považnijs ar Maksu izvilka 3:3, ar to uzvarai bija par maz – 43:47.

Považnijam un Maksam pa 11 punktiem, Podžukam – 8, Ļebedevam – 7. Pirmās mājas sacīkstes tiks aizvadītas 15. aprīlī, kad Daugavpilī viesosies Gņežno „Start”.