Sniegpulkstenī dubultuzvara

10.04.2012
Bērnu futbola turnīra „Sniegpulkstenis 2012” kārtējā turnīrā uzvaras BFC „Daugavas” jaunajiem talantiem. Šoreiz savā starpā sacentās 2000. un 2002. gadā dzimušie puikas.

Kārtējais sabraukuma turnīrs Daugavpilī pulcēja lielu komandu skaitu. U10 vecuma grupā tika sapulcinātas desmit komandas, tajā skaitā arī no Igaunijas un Lietuvas. BFC Daugava pirmā komanda ar nopietnu pretestību tā arī nesaskārās, uzvarot visos mačos ar kopējo gūto un ielaisto vārtu attiecību 47:0! Trešā vieta BFC „Daugavas” trešajai komandai. Ar mūsu komandām strādāja treneri Jevgēņijs un Ivans Maksimčuki. Individuālās balvas no mūsu futbolistiem saņēma Artjoms Rakuļs (labākais vārtsargs), Daniils Pavļukevičs (labākais pussargs) un Deniss Molotkovs (labākais snaiperis).

U12 vecuma grupā sacentās astoņas komandas. Arī šeit visspēcīgākie bija Daugavpils futbolisti, kas septiņās spēlēs tika pie sešām uzvarām un pirmās vietas. Par turnīra labāko vārtsargu Ēvalda Stankeviča vadītās komandas vārtu vīrs Vadims Slepčonoks, bet labākais snaiperis bijis Kaspars Kokins.