Lokomotīve mājas sezonu iesāk ar skaistu uzvaru pār „Start”

16.04.2012
Daugavpils „Lokomotīves” spīdvejisti svētdien sagādāja skaistu dāvanu visiem komandas atbalstītājiem, pilnu tribīņu priekšā ar 53:37 pārspējot Gņezno „Start”.

Patīkamais laiks stadionā sapulcināja apmēram sešus tūkstošus skatītāju. Daugavpiliešiem pretī stājās ļoti spēcīgā „Start” vienība, kuras rindās brauca pieci bijušie un divi esošie „Grand Prix” seriāla pamatsastāva dalībnieki. Viesi tiek uzskatīti par izteiktu Polijas 1. spīdveja līgas favorītkomandu, bet no Daugavpils viņi devās bešā.

Vadībā viesi bija tikai pēc pirmajiem diviem braucieniem, pateicoties panākumam junioru braucienā. Trešajā braucienā Kjasts Podžuks pārī ar Kenetu Hansenu panāca izlīdzinājumu. Neizšķirts saglabājās līdz 7. braucienam, kad mūsējiem izdevās izcīnīt dubultpanākumu. Desmitajā braucienā Podžuks ar Hansenu izcīnīja uzvaru ar 4:2, kas summā ļāva panākt 33:27. Par izšķirošo kļuva 13. brauciens, kurā vēl viena uzvara ar 4:2. Pēdējos divos braucienos pretiniekiem netika atstātas nekādas izredzes uz panākumu un beigās pārliecinošs „Lokomotīves” triumfs ar 53:37.

Pēc sacīkstēm visi braucēji pauda milzīgu prieku par izcīnīto uzvaru pret tik spēcīgu pretinieku. Mūsu komandā 12 punktus atveda Kjasts Podžuks, bet par vienu mazāk Romānam Považnijam. Pa desmit punktiem Mikaelam Maksam un Hansenam. Vadimam Tarasenko seši punkti, Andžejam Ļebedevam – 4, savukārt Ivanam Pļešakovam – 0.

Viesiem 12 punkti Skotam Nikolsam, astoņi – Antonio Lindbekam, seši – Macejam Fajferam.