Daugavpils Universitātes volejbolisti šoreiz paliek bez medaļām

02.04.2012
Ar zaudējumu sezonu noslēguši „Daugavpils Universitātes” volejbolisti. Spraigā mačā ar 2:3 mājās tika zaudēts „Lāsei-R/Rīga”, tādējādi sezona noslēgta ceturtajā vietā.

Schenker Latvijas volejbola čempionāta bronzas sērija tika iesākta piektdien, kad DU spēlētāji viesos piekāpās rīdziniekiem ar 0:3. Lai pagarinātu sēriju, svētdien Daugavpils Olimpiskajā centrā bija obligāti jāuzvar.

Sākums nebija tas labākais, jo ar 24:26 tika zaudēts pirmais sets. Tieši pēc tā malā tika nosēdināts pamatsastāva cēlājs Andris Krūmiņš, kura vietā laukumā devās Mārtiņš Jansons. Aizsardzībā Jansons cīnījās ļoti labi, bet uzbrukuma vadīšanā laiku pa laikam gadījās kļūdas. Tas gan netraucēja uzvarēt otro setu ar rezultātu 25:19.

Arī trešajā setā bija visas iespējas uzvarēt, taču iekrātais pārsvars tika ātri izsēts, bet turpinājumā vadībā jau droši turējās „Lāse”, kuras rindās lieliski darbojās Daugavpils volejbola skolas audzēknis Aleksandrs Kudrjašovs. Kudrjašova labais sniegums gan neglāba no zaudējuma ceturtajā setā – 20:25.

Sērijas liktenis izšķīrās piektajā partijā. To labāk iesāka „Lāse”, kas ātri ieguva vairāku punktu handikapu. Seta vidū jau 9:5 viņu labā, tomēr daugavpilieši nepadevās. Īsā laikā tika atspēlēti šie četri punkti un 13:13. Šajā brīdī neprecīza serve Edgaram Točam, kas principā arī izšķīra spēles un sērijas likteni. Zaudējums setā ar 13:15, bet mačā ar 2:3.

„Lāse” nodrošināja sev bronzas godalgas, bet DU nespēja atkārtot pēdējo gadu panākumu, kad tika iegūta tieši trešā pozīcija. Gads noslēgts ar ceturto vietu.