„Daugava” zaudē punktus pret Virslīgas debitanti

10.04.2012
Ar pamatīgu neveiksmi noslēgusies Daugavpils „Daugavai” Latvijas futbola Virslīgas trešās kārtas spēle pret „Mettu/LU”. Cīņā ar debitanti nācās samierināties ar neizšķirtu.

Sezonas pirmajās divās spēlēs tika izcīnītas uzvaras, kaut gan sniegums nepārliecināja. Tieši tas lika satraukties pirms cīņas ar Virslīgas debitanti „Mettu/LU”, kas līdz šim nebija guvusi nevienus vārtus. To jau pirmā puslaika pirmajā pusē rīdzinieki laboja, kad izcēlās augumā raženais uzbrucējs ar lielu pieredzes bagāžu Gatis Kalniņš.

Daugavpilieši saņēmās otrajā puslaikā, kad izveidoja virkni vārtu gūšanas iespēju, bet realizēja tikai vienu, kad izcēlās uz maiņu uznākušais Mamuka Gongadze. Mamukam tie bija pirmie vārti jaunajā sezonā. „Daugavai” bija arī iespējas uzvarēt, tomēr šoreiz jāsamierinās ar rezultātu 1:1.

Nākamais mačs svētdien savā laukumā pret „Skonto”, kas ar septiņiem punktiem dala pirmo pozīciju tieši ar daugavpiliešiem. Spēles sākuma laiks gan vēl tiks precizēts, lai futbola mačs nesakristu ar spīdveja sacensībām.