Basketbolistes sezonu noslēdz ar diviem zaudējumiem viesos

02.04.2012
Latvijas Sieviešu basketbola līgas sezona noslēgusies „Daugavpils Universitātes” meitenēm. Noslēgt gadu ar uzvaru neizdevās, jo viesos tika zaudēts spēcīgajām „RTU-Merks” un „Liepājas Papīrs” vienībām.

Piektdien daugavpilietes tikās ar „RTU”, kas regulāro sezonu noslēdza trešajā vietā. Spēles sākums bija līdzīgs, tomēr otro ceturtdaļu mūsu dāmas aizvadīja ļoti nesekmīgi, dodot iespēju mājiniecēm atrauties. Beigās zaudējums ar 60:86. Pa 16 punktiem šajā cīņā daugavpilietēm guva Oļesja Jevsejeva un Olga Kazakeviča. Daudz vairāk tika gaidīts no Kristīnes Egles, kurai šoreiz tikai deviņi punkti. Tikpat arī Santai Baltacei.

Sezona tika noslēgta ar izbraukuma cīņu Liepājā pret vietējo „Liepājas Papīru”. Arī šoreiz pirmā ceturtdaļa bija līdzīga, bet ar katru nākamo mājinieces sāka arvien pārliecinošāk atrauties. No zaudējuma ar rezultātu 56:86 neglāba pat Olgas Kazakevičas 17 iemestie punkti. Pa 13 šoreiz Jevsejevai un Baltacei, bet Eglei tikai trīs.

28 spēlēs „DU” izcīnīja desmit uzvaras, kas ļāva ieņemt pārliecinošu sesto vietu astoņu klubu konkurencē. Iepriekšējās divās sezonās mūsu dāmas atradās vienu vietu augstāk.