Daiļslidotāji patīkami pārsteidz sacensībās Vācijā

10.04.2012
No 30. marta līdz 1. aprīlim Daugavpils daiļslidotāji veiksmīgi startēja starptautiskās sacensībās Vācijas pilsētā Brēmenē, kur starp pretiniekiem bija arī Vācijas, Nīderlandes un Beļģijas daiļslidotāji. Šādā konkurencē daugavpilieši pārsteidza, iegūstot septiņas godalgas.

Kopējais dalībnieku skaits sasniedza 170 cilvēkus, kas Daugavpils daiļslidotājiem bija labs pārbaudījums. Šādās sacensībās var iekrāt arī vērtīgu pieredzi, kā arī atstāt iespaidu uz starptautiskās kategorijas tiesnešiem. Uz mājām daiļslidotāji atgriezās ļoti pacilātā noskaņojumā, jo rezultāti pārsniedza cerēto. Četriem sportistiem izdevās uzvarēt, vēl diviem iegūt otrās vietas, bet vienai – trešo.

Par sacensību uzvarētājām un uzvarētājiem kļuva: Elizabete Ribņikova, kurai visa gada garumā allaž kaut kā pietrūka tikšanai uz goda pjedestāla, Julianna Bižāne, kurai tas bija kārtējais panākums starptautiskās sacensībās, Aleksejs Mazaļevskis un Vanesa Gubina.

Otrās vietas: Lanai Ribņikovai un Anetei Kalniņai, savukārt Alīna Savicka palika trešā. Interesanti, ka „Shuler A” grupā visu pjedestālu aizņēma tieši mūsu meitenes: Elizabete Ribņikova, Anete Kalniņa un Alīna Savicka! (skat. Attēlu)

Šīs bija sezonas noslēdzošās sacensības, taču sportistiem tagad būs jāiegulda ne mazums darba vasarā, lai jau nākamajā ziemā atkal varētu priecēt ar sportiskajiem panākumiem.