Bokseriem sacensības Igaunijā

10.04.2012
No 6. līdz 8. aprīlim Igaunijas pilsētā Mārdu norisinājās A.Baranova piemiņas turnīrs un pilsētas mēra G.Bistrova kausa sacensības boksā. Latvijas izlases sastāvā startēja četri Daugavpils bokseri.

Igaunijā šoreiz bokseri cīnījās ne tikai savās, bet visas komandas interesēs, startējot savu izlašu sastāvos. Latvijas izlasi veidoja bokseri no Daugavpils, Olaines un Jelgavas, bet pretiniekos bija Lietuvas, Mārdu un Igaunijas apvienotās komandas.

Sportisti tika iedalīti piecās vecuma grupās, sākot ar 1999. gadā dzimušajiem, bet beidzot ar 1993. un vēl agrāk piedzimušajiem.

Pirmajā sacensību dienā Latvijas izlase ar 17:14 uzvarēja Igauniju, bet otrajā dienā sīkstā cīņā piekāpās mājinieku Mārdu izlasei – 16:20. Noslēgumā mūsu komandai otrā vieta.

Mūsu sportisti individuāli atzīmējās ar trīs uzvarām astoņās cīņās. Edvīns Kotels divas reizes piekāpās pretiniekam ar rezultātu 1:2, Ritvars Šuļga izcīnīja vienu uzvaru (3:0), kā arī vienu reizi zaudēja ar 1:2. Ņikita Ļemjakins uzvarēja abās cīņās ar rezultātu 3:0, savukārt Aleksejam Ribakovam zaudējumi ar 0:3 un 1:2.

Tagad Daugavpils bokseri gatavosies aprīļa beigās paredzētajam turnīram Rīgā.