Latgales florbolisti izslēgšanas spēles sāk ar graujošu uzvaru

01.03.2012
Pirmo Latvijas 1. florbola līgas izslēgšanas spēli kluba un pilsētas vēsturē aizvadījuši „Latgales” florbolisti. Viesos ar 12:1 tika pieveikta „Burtnieku novada/Valkas” vienība. Nākamais mačs sestdien Daugavpilī.

„Latgales” florbolisti debijas sezonu 1. līgā aizvadījuši pārliecinoši. Centra grupā tika ieņemta otrā vieta, kas izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pretiniekos deva Vidzemes grupas trešo spēcīgāko vienību „Burtnieku novads/Valka”.

Vēl pirmās trešdaļas beigu daļā rezultāts uz tablo bija 1:1, bet tad „Latgale” pārliecinoši pārņēma vadības grožus savās rokās. Jau pēc otrā perioda septiņu vārtu pārsvars, bet noslēdzošajās 20 minūtēs gūti vēl četri vārti! Pirmais izslēgšanas mačs Daugavpils florbola vēsturē noslēgts ar graujošu uzvaru 12:1!

Ceturtdaļfināla sērija ritēs līdz kādas komandas divām uzvarām. Otrais mačs sestdien tiks aizvadīts Daugavpils Olimpiskajā centrā. Tā sākums plkst. 16:00. Ja daugavpilieši uzvarēs, pusfinālā mums pretī stāsies vai nu Madonas, vai arī Jelgavas novada spēlētāji.

Uzvarā pār „Burtnieku novadu/Valku” rezultatīvākais daugavpiliešiem bijis Mārtiņš Zaikovskis ar četriem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli, savukārt Aleksandram Grehovam trīs vārti un divas piespēles.