Biatlonists Koļesņikovs pārstāvēja Latviju pasaules čempionātā

12.03.2012
Daugavpils talantīgais biatlonists Artūrs Koļesņikovs nedēļas garumā pārstāvēja Latviju pasaules čempionātā biatlonā Rūpoldingā. Debijas čempionātā viņa sniegums bijis atzīstams.

Uzreiz jāsaka, ka Rūpoldingā sapulcējās visi pasaules labākie biatlonisti no dažādiem kontineniem. Latvijas komandas starts nebija no tiem veiksmīgākajiem, jo augstas vietas netika iegūtas. Starp vīriešu izlases dalībniekiem tika arī daugavpilietis Artūrs Koļesņikovs, kuram tā bija debija pasaules čempionātā.

Artūrs startēja četrās disciplīnās. Pirmajā sacensību dienā Koļesņikovs startēja jauktajā stafetē, kur veica trešo posmu (pirmos divus veica dāmas). Ugunslīnijā viņš divās šaušanas reizēs pieļāva kopā trīs kļūdas, kas ir neslikts rezultāts. Latvijai stafetē 23. vieta 27 izlašu konkurencē.

10 kilometru sprintā, startējot pašās beigās, kad trase ir ļoti izdangāta, Artūrs prata ieņemt 89. vietu 136 finišējušo vidū. Šaušanā viņam nevienas kļūdas. Ar iegūto vietu bija par maz, lai kvalificētos iedzīšanai, kur tika 60 ātrākie.

20 kilometru individuālajā distancē, kur par katru kļūdu tiek piešķirta soda minūte, Artūram 97. vieta starp 135 dalībniekiem. Šaušanā viņam trīs kļūdas.

Vīriešu stafetē viņš veica Latvijas izlases trešo posmu. Viņam viens soda aplis un četras izmantotas rezerves patronas. Mūsu izlasei 19. vieta.

Novēlēsim Artūram panākumus turpmākajos čempionātos.