Daugavpils basketbolistes mājas sezonu noslēdz ar pārliecinošu uzvaru

08.03.2012
Latvijas Sieviešu basketbola līgas pēdējo mājas spēli aizvadījušas „Daugavpils Universitātes” basketbolistes, savā laukumā ar 75:60 uzveicot Latvijas U16 izlasi.

Regulārā LSBL sezona noslēgsies marta izskaņā, kad daugavpilietes aizvadīs pēdējo maču izbraukumā pret „Liepājas Papīru”. Tā nu sanācis, ka pēdējās četras sezonas spēles tiks aizvadītas izbraukumā, bet trešdienas vakarā pēdējo reizi spēlētājas varēja atrādīties vietējās publikas priekšā. Bija laba iespēja mājas spēļu sezonu noslēgt uz pozitīvas nots, jo pretī stājās Latvijas U16 izlase, kurai līdz šim nebija nevienas uzvaras.

Spēli daugavpilietes uzsāka ļoti apņēmīgi, kas arī ātri deva rezultātu. Ļoti produktīvi uz laukuma darbojās Kristīna Egle un Olga Kazakeviča. Kā ierasti, savu pienesumu deva arī Oļesja Jevsejeva un Santa Baltace. Visa mača garumā mājinieces turējās visnotaļ drošā vadībā, liekot nedaudz panervozēt vien trešajā ceturksnī. Lai nu kā, nekādu lūzumu viešņas nespēja panākt, tādējādi uzvara daugavpilietēm ar rezultātu 75:60!

Lielisks sniegums, kā ierasti, Kristīnai Eglei, kura guva 20 punktus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, atdeva sešas rezultatīvas piespēles. Ļoti aktīvs un produktīvs sniegums arī Olgai Kazakevičai – 18 punkti, piecas piespēles un četras pārķertās bumbas. 15 punktus guva Santa Baltace, 12 – Lakomko, bet astoņus Jevsejeva. Vērts piebilst, ka laukumā devās visas desmit pieteiktās basketbolistes, bet Marija Lagune guva savus pirmos punktus augstākajā līgā.

Uz doto brīdi DU 24 spēlēs izdevies izcīnīt desmit uzvaras, kas dod sesto vietu. Diemžēl šogad izslēgšanas mačos tiks tikai četras vienības, tādēļ daugavpilietes paliks aiz borta.