„Daugava” Virslīgas sezonu iesāk ar graujošu uzvaru

26.03.2012
Sestdien Rīgā par Latvijas futbola Virslīgas turnīra tabulas līdervienību izvirzījās Daugavpils „Daugava”, ar 4:0 sagraujot Rīgas „Daugavu”.

Spēles pirmais puslaiks kopumā aizritēja līdzīgā spēlē, taču par lūzuma punktu kļuva rīdzinieku futbolista noraidījums pirmā puslaika beigu daļā. Daugavpiliešiem, iegūstot vairākumu, sāka uzbrukt arvien vairāk, pretinieku pilnībā salaužot otrā puslaika vidū. Piecu minūšu laikā tik gūti četri vārti! Sākumā izcēlās Georgijs Uļjanovs, tad Jurijs Sokolovs, bet 3:0 panāca Guntars Silagailis.

Punktu mačam pielika uz maiņu uznākušais uzbrucējs Ēriks Kokins. Panākums ar 4:0 ļāvis daugavpiliešiem kļūt par turnīra tabulas līdervienību. Otrajā pozīcijā izvirzījusies „Liepājas Metalurgs”, kas viesos ar 2:0 pārspēja „Jelgavu”. Vērts piebilst, ka otros vārtus uzvarētājiem guva bijušais Daugavpils futbolists Valērijs Afanasjevs.

Pirmos punktu čempionātā zaudēja „Skonto”, kas neprata pārspēt „Jūrmalu” (3:3), bet iepriekšējā gada čempioni ventspilnieki izcīnīja smagu panākumu pār „Spartaku” – 3:2.