Bokseriem desmit medaļas Latvijas čempionātā

26.03.2012
No 23. līdz 25. martam Jūrmalā norisinājās Latvijas čempionāts boksā pieaugušajiem. Daugavpils komanda ieņēma trešo vietu, bet individuālajā vērtējumā mūsējiem uzreiz desmit godalgas.

Pieaugušo čempionātā varēja piedalīties bokseri no 17 līdz 34 gadu vecumam. Kopumā cīņā par čempionu tituliem iesaistījās vairāk nekā 150 dalībnieki no 14 dažādiem klubiem un sešām pilsētām: Daugavpils, Olaines, Ventspils, Rīgas, Jūrmalas un Jelgavas. Cīņas ritēja trīs dienas un vairākās svara kategorijās dalībnieku bija tik daudz, ka nācās tos dalīt divās grupās.

Daugavpili pārstāvēja Vladislava Sokolova un Aleksandra Luņeva trenētie bokseri. Rezultāti bijuši labi. Pirmās vietas izcīnīja uzreiz pieci mūsējie:

Dmitrijs Zaharovs (svara kategorija līdz 49 kg), Aleksandrs Soldatjonoks (56 kg), Aleksejs Ribakovs (64 kg), Ainārs Dzenītis (81 kg), Andris Laucis (91 kg).

Vienīgais no mūsu sportistiem, kurš nespēja uzvarēt finālā bija Ņikita Ļemjakins, kuram otrā vieta svara kategorijā līdz 64 kilogramiem.

Trešās vietas ieguva sekojoši sportisti: Farhads Artikovs, Genādijs Jegorovs, Ivans Levickis, Pāvels Fedotovs.

Ļoti apmierināts ar savējo sniegumu bija Vladislavs Sokolovs, piebilstot, ka šogad nostartēts labāk nekā iepriekšējos gados. Komandu ieskaitē mūsējiem trešā vieta aiz Rīgas un Jūrmalas.