Boksa čempionāts aizvadīts sekmīgi

05.03.2012
Piektdien un sestdien nakts klubā „Banzai” norisinājās Daugavpils atklātais čempionāts boksā, kas sapulcēja spēcīgu dalībnieku sastāvu no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Vairāk nekā 100 dalībnieki divu dienu laikā noskaidroja Daugavpils atklātā boksa čempionāta spēcīgākos cīkstoņus. Starp viesiem bija ne tikai dažādu Latvijas pilsētu pārstāvji, bet arī lietuvieši un igauņi. Cīņas norisinājās četrās vecuma grupās:
Skolnieki (1999.-1998. dzimšanas gads), juniori (1997.-1996. dzimšanas gads), jaunieši (1995.-1994. dzimšanas gads) un pieaugušie (1993. dzimšanas gads un vecāki).

Daugavpils bokseriem šīs sacensības bija ļoti noderīgas, lai sagatavotos Latvijas čempionāta cīņām, kuras paredzētas marta beigās. Kopsummā daugavpiliešiem astoņas pirmās vietas un desmit otrās.

Par čempioniem savās svara un vecuma kategorijās kļuva: Edvīns Kotels, Deniss Paramonovs, Ēvalds Teikmanis, Dmitrijs Zaharovs, Genādijs Jegorovs, Gordians Fedotovs, Sergejs Tarajans, Aleksejs Ribakovs.
Finālā zaudējumus piedzīvoja un otrās vietas ieguva: Ņikita Guzlajevs, Jurijs Smolko, Ritvars Šuļga, Kirils Vasiļjevs, Dmitrijs Voitovičs, Deniss Eisāns, Evanders Servuts, Deniss Andruškevičs, Ilmārs Reinis, Dmitrijs Šindins.

Sacensības rīkoja Daugavpils Sporta pārvalde, bet tāpat organizatori izsaka pateicību sponsoriem: Latgales Optima, Alvo, Ditton būve, Latvijas Dzelzceļš, Skinest, PIK, Kare+, LIF, Jurijs Silinevičs, Veiksme, Rokada, Vecais Makss, Saldējuma fabrika, Ecostep Baltic, City Center, Alisa+.