„Daugavpils Universitātes” basketbolistēm zaudējumi līderkomandām

12.03.2012
Latvijas Sieviešu basketbola līgā brīvdienās divas izbraukuma spēles pret vadošajām čempionāta komandām aizvadīja DU. Piedzīvoti divi zaudējumi.

Sestdien Rīgā daugavpilietes tikās ar Latvijas čempionēm „TTT Rīga” basketbolistēm. Pamatojuma cerēt uz uzvaru nebija nekāda, jo pretinieču sastāvs ir krietni vien labāk nokomplektēts. Neskatoties uz to, bija svarīgi pacīnīties un iegūt pieredzi.

Spēles pirmajā puslaikā labi darbojās komandas uzbrukums, kas ļāva saglabāt uz tablo solīdu rezultātu – 32:62. Diemžēl spēles otrajā pusē uzbrukumā vairs nekas sakarīgs neizdevās, tādējādi beigās piedzīvots pārliecinošs zaudējums ar 47:102.

Rezultatīvākā ar 18 punktiem Daugavpils komandā Kristīne Egle, 11 pievienoja Olga Lakomko, septiņi punkti Oļesjai Jevsejevai, seši – Olgai Kazakevičai, bet pieci Santai Baltacei.

Svētdien meitenes devās uz Cēsīm, kur tikās ar vietējo komandu. Cēsiniecēm pēdējā laikā izdevies ievērojami pastiprināt sastāvu, kas tikai kārtējo reizi pierāda, ka šogad galvenais vienības mērķis ir Latvijas čempionāta zelta medaļu iegūšana.

Uz spēcīgā pretinieka fona DU izskatījās visnotaļ solīdi, neļaujot pretiniecēm atrauties pārāk tālu. No zaudējuma tas gan izvairīties neļāva, un spēles galarezultāts 50:78.

Labākā uzbrukumā starp mūsu dāmām bija Olga Lakomko ar 15 punktiem, pa 12 punktiem Jevsejevai un Baltacei (arī desmit bumbas zem groziem), deviņi Eglei, savukārt divus punktus iemeta Kazakeviča.

Nākamie mači daugavpilietēm marta izskaņā izbraukumā.