LBL Zvaigžņu spēles programma

17.02.2012
Sestdien, 18. februārī, Daugavpils Olimpiskajā centrā pirmo reizi Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēle norisināsies Daugavpilī. Piedāvājam plašāk iepazīties ar pasākuma programmu.

20. LBL Zvaigžņu spēles kopējais ilgums sastādīs apmēram sešas stundas. Visus pasākuma viesus aicinām ierasties laicīgi, jo praktiski visas biļetes uz spēli jau piektdienas pēcpusdienā tika izpārdotas. Sestdien kasēs biļetes vēl varētu būt, bet nav izslēgta varbūtība, ka tādu vairs nebūs.


Labākais laiks doties uz olimpisko centru būtu kādu brīdi pirms plkst. 12. Tieši 12:00 sāksies pasākuma svinīgā atklāšana, pēc kā sekos atlases sacensības trīspunktu metienu konkursam dāmām (piedalās arī divas daugavpilietes), LBL un LBL2 spēlētājiem. Šie konkursi ilgs apmēram pusotru stundu, pēc tam sekos meistarības konkurss komandām.

Pirmās skatītāju balvas tiks sadalītas pēc plkst. 14:00, bet pirmie priekšnesumi apmēram 14:20, kad iesildīties dosies abas zvaigžņu komandas. Karsējmeiteņu ierašanās un svinīgā atklāšanas ceremonija plkst. 14:45.

Plkst. 15:00 sāksies Zvaigžņu mačs, kas kopā ar dažādiem konkursiem ilgs līdz pat plkst. 18:00. Šo trīs stundu laikā notiks cīņa par labākā slam-dunk, labākā trīspunktu metēja un meistarības konkursa titulu iegūšanu. Tāpat notiks karsējmeiteņu, Baltika, treneru un skatītāju konkursi.


Gaidām Jūs Daugavpils Olimpiskajā centrā!