Universitāšu derbijā pārliecinoša uzvara DU

16.02.2012
Latvijas Sieviešu basketbola līgas mačā „Daugavpils Universitātes” basketbolistes pārliecinoši ar 83:51 pārspēja „Latvijas Universitāti”. Piecas mūsu basketbolistes guva vairāk nekā desmit punktus.

LU basketbolistes vairākos pēdējos mačos bija demonstrējušas labu sniegumu, pie tam iepriekšējā savstarpējā tikšanās reize noslēdzās ar rīdzinieču uzvaru. Šoreiz gan viņas neko nespēja pretstatīt daugavpilietēm, kuras visa mača garumā turējās drošā vadībā. Jau pēc pirmā puslaika pārsvars pārsniedza desmit punktu robežu, savukārt spēles otrajā pusē un pēdējā ceturtdaļā jo īpaši šaubu par mājinieču uzvaru vispār vairs nebija nekādu – 83:51.

Ļoti labi daugavpilietes izpildīja tālmetienus, realizējot 10 no 17, pie tam tika pārtvertas arī 12 bumbas. Retums DU, ka tika pat uzvarēta cīņa par atlēkušajām bumbām (35 pret 32), bet galvenais, ka šoreiz rezultatīvi nospēlēja viss pamatpiecinieks. Visām vismaz pa 12 gūtajiem punktiem.

18 punkti Kristīnei Eglei un Oļesjai Jevsejevai, 17 – Olgai Lakomko, 16 – Santai Baltacei, bet 12 iemeta Olga Kazakeviča, kurai 10 rezultatīvas piespēles.

Turnīra tabulā DU saglabā sesto vietu, taču vēl ir visas iespējas iespraukties labāko četriniekā. Ļoti svarīgas būs divas nākamās spēles pret U16 un „TTT Juniorēm”.