Karatisti desmitniekā prestižās sacensībās

24.02.2012
Lietuvas pilsētā Paņevēžā norisinājās 18. Baltijas valstu karatē čempionāts. Tajā piedalījās vairāk nekā 300 karatisti no 30 Lietuvas, Latvijas, Igaunijas, Baltkrievijas, Polijas un Krievijas karatē klubiem. Daugavpili čempionātā pārstāvēja Daugavpils Karatē akadēmija „LFSKA” (prezidents A.Komars).

Kopumā turnīrs norisinājās uz 6 tatami. Smagā cīņā Daugavpils karatisti kopējā komandu vērtējumā izcīnīja 10.vietu. Lielāko ieguldījumu kopējā rezultātā deva godalgoto vietu ieguvēji: Ēriks Medņikovs – pirmā vieta Kumite (cīņas), otrā vieta Kata (kompleksi) un Niks Isačenko, Jurijs Orehs, Veronika Bogdanova – trešās vietas ieguvēji Kumite savās vecuma grupās. Iekļūstot stiprāko astotniekā, punktus savai komandai izcīnīja arī A.Ivaņko, E.Dobrovoļska, V.Kaveckis, V.Sivačovs, S.Kudlis, N.Romancevičs, D.Kuranovs, E.Juršens.

Komandu sagatavoja Karatē Akadēmijas „LFSKA” pasniedzēji: Andrejs Komars (6.dans), Valērijs Kukjans, Sergejs Ivaņko un Maksims Kirejevs – visi 2.dans. Mūsu karatē meistari V.Kukjans, S.Ivaņko, V.Goršečņikovs, M.Špilevojs un A.Ivanovs čempionātā piedalījās arī kā arbitri. Tuvākajā laikā Daugavpils karatistiem paredzēti daudzi atbildīgi starti, galvenie no tiem ir Kenneta Funakoši (10.dans, ASV) seminārs un turnīrs Vroclavā (Polija), Eiropas cempionāts Rumānijā un starptautiskais karatē čempionāts Daugavpilī, kas norisināsies 19.maijā Daugavpils Olimpiskajā centrā.

Karatē akadēmijas „LFSKA” administrācija pateicas visiem mūsu pilsētas karatē entuziastiem un patriotiem par mērķtiecību un atbalstu.

Autors: info LFSKA