DU basketbolistēm zaudējums

27.02.2012

Ļoti svarīgā Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēlē „Daugavpils Universitātes” spēlētājas ar 67:83 piekāpās „TTT Juniorēm”. Cerības tikt izslēgšanas mačos pēc šīs neveiksmes praktiski zudušas.


Svētdienas pēcpusdienā daugavpilietes uzņēma rīdzinieces, kuras uz otru Latvijas lielāko pilsētu bija atbraukušas astoņu cilvēku sastāvā. Tas viņām netraucēja pilnībā dominēt cīņā zem groziem – 56:27.

Tas bija viens no iemesliem, kādēļ DU tā arī neizdevās pacīnīties par uzvaru. Rīdzinieces turējās vadībā visu spēli, laiku pa laikam sasniedzot arī diezgan solīdu pārsvaru. Otrajā puslaikā praktiski visu laiku vadība pārsniedza desmit punktus. Lai arī DU centās, tomēr salauzt mača gaitu tā arī neizdevās – 67:83.

Mūsu komandā 18 punktus guva Olga Lakomko, iemetot sešus tālmetienus. 17 punkti saspēles vadītājai Olgai Kazakevičai, bet pa 14 Oļesjai Jevsejevai un Kristīnei Eglei. Pārējās spēlētājas diemžēļ lielas palīdzes nebija.

Turnīra tabulā DU ieņem sesto vietu, bet izslēgšanas spēlēs tiks tikai četras labākās vienības. Izskatās, ka DU nebūs starp tām.