Dāmas piekāpjas RTU

13.02.2012
Daugavpils Universitātes basketbolistes pēdējā ceturtdaļā neizmantoja iespēju pieveikt vienu no Latvijas Sieviešu basketbola līgas vadošajām komandām RTU-Merks - 65:79.

RTU basketbolistes visas sezonas garumā demonstrējušas ļoti stabilu sniegumu, kas komandu droši ierindo labāko trīs vienību pulkā. Ja rīdzinieces par tikšanu play-off var neuztraukties, ddaugavpilietēm to paveikt būs ļoti grūti. Sestdien pozīcijas turnīra tabulā neizdevās uzlabot.

Ļoti slikti šoreiz tika mesti tālmetieni (tikai pieci no 30), kā arī diezgan pārliecinoši tika zaudēta cīņa zem groziem. Neskatoties uz to, iespējas uzvarēt patiešām bija.

Visu maču atrodoties iedzinēju lomā, ceturtajā ceturtdaļā vairākas reizes pēc kārtas labi izdevās nospēlēt aizsardzībā (viešņas pieļāva daudz kļūdu), taču iespējas lauzt mača gaitu pie rezultāta 52:57 neizmantojām. Vairākas reizes pēc kārtas tika aizmesti garām brīvi metieni, par ko pretinieces mūs ātri vien sodīja. Īsā laikā viešņas iekrāja vairāk nekā desmit punktu pārsvaru, un ar to spēle bija galā. Zaudējums ar 65:79.

Mūsu komandā produktīvs mačs Oļesjai Jevsejevai, kurai 13 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un tikpat rezultatīvas piespēles.

19 punkti Kristīnei Eglei, 12 Santai Baltacei, bet Olgai Kazakevičai - 11.