Daugavpilī pirmo reizi norisināsies Latvijas kausa posms biljardā

21.02.2012


Sestdien, 25. februārī pirmo reizi Daugavpilī tiks aizvadīts Latvijas kausa posms biljardā. Pūla cienītāji no dažādām Latvijas pilsētām sapulcēsies pie “Orange Bowling” biljarda galdiem.

Latvijas Republikas biljarda federācija sadarbībā ar Daugavpils Sporta pārvaldi visiem “Pool 8” cienītājiem sagādājusi iespēju redzēt klātienē Latvijas kausa 5. posma sacensības “Daugavpils kauss”. Sacensties ar viesiem no Rīgas, starp kuriem būs arī vairāki Latvijas čempioni, Rēzeknes, Jēkabpils un Ogres būs iespēja ikvienam pilsētas iedzīvotājam. Dalības maksa par piedalīšanos turnīrā sastādīs 10 latus.

Tiek prognozēts, ka pie biljarda galdiem varētu sapulcēties ap 25 dalībniekiem. Sākumā visi biljardisti tiks sadalīti četrās apakšgrupās, aizvadot viena apļa turnīru. Katras grupas uzvarētājs kvalificēsies ceturtdaļfinālam, bet otro un trešo vietu ieguvēji tiksies savā starpā astotdaļfinālā.

Lai arī tā būs pirmā reize, kad Daugavpilī norisināsies kāds no Latvijas kausa posmiem (līdz šim visi posmi allaž notikuši Rīgā), biljards Daugavpilī ir populārs. Par to liecina salīdzinoši lielais dalībnieku skaits tādos turnīros kā “Latgales trīsstūris”.

Labākie Latvijas kausa spēlētāji tiks pie punktiem kopējā kausa ieskaitē, kas ļauj cerēt uz tikšanu prestižajās sacensībās “Baltic Cup”. Baltijas kausa posmi tiek aizvadīti četru dažādu valstu pilsētās: Kauņā, Tallinā, Helsinkos un Rīgā.

Visus biljarda cienītājus gaidām 25. februārī “Orange Bowling”. Sacensību sākums plkst. 11, bet cīņas norisināsies līdz pat vakaram.