Bokseriem Lietuvā četras godalgas

13.02.2012
No 10. līdz 11. februārim Viļņā norisinājās atklātās meistarsacīkstes boksā starp skolniekiem, kadetiem un junioriem. Daugavpils BJSS pārstāvji tika pie četrām godalgām.

Kopējais dalībnieku skaits sastādīja 95 cilvēkus, starp kuriem bija bokseri no Viļņas, Kauņas, Paņevēžas un Latvijas. Medaļas tika sadalītas trīs vecuma grupās, sākot ar 1994. līdz pat 1999. gadā dzimušajiem. Daugavpils komandu šoreiz pārstāvēja labākie no mūsu iesācējiem. Interesanti, ka uz Lietuvu devās četri mūsu bokseri, pie tam visi atgriezās mājup ar medaļām.

Visas godalgas tika iegūtas visjaunākajā vecuma grupā (1998.-1999. dzimšanas gads). Par čempionu savā svara kategorijā kļuva Deniss Paramonovs, savukārt otrās vietas Edvīnam Kotelam, Kirilam Vasiļjevam un Ņikitam Muratovam.

Komandas galvenais treneris Vladislavs Sokolovs bija apmierināts ar sportistu startu: “Startējām ar ļoti jaunu un perspektīvu sastāvu. Piedalīšanās sacensībās vienmēr ir ļoti noderīga pieredzes iegūšanai. Puiši centās, nodemonstrēja visu, ko vien spēj. Vienmēr gribas uzvarēt, bet tas ir tikai viens no sagatavošanās posmiem. Cīnīties svešā ringā vienmēr ir grūtāk, tādēļ atsevišķiem puišiem nepietika psiholoģiskās sagatavotības.”

Jau pēc divām nedēļām bokseri dosies uz sacensībām Marijampolē, savukārt marta sākumā norisināsies atklātais Daugavpils čempionāts.