Latgale nenotur pārsvaru un zaudē

12.01.2012
Ļoti tuvu negaidītam panākumam Latvijas Atklātajā hokeja čempionātā bijuši „Latgales” hokejisti, kuri pēdējā trešdaļā nenoturēja vienu vārtu pārsvaru pret „SMScredit.lv”, piekāpjoties pretiniekam ar 2:5.

„SMScredit.lv” sastāvā sapulcināti daudzi bijušie Latvijas jaunatnes izlases hokejisti, kā arī daudzi pieredzējušie buki. „Latgale” pretī lika sen neredzētu spēlētāju skaitu, kas arī deva rezultātu. Mača gaitā pat nevarēja pateikt, kura no vienībām turnīra tabulā atrodas augstāk (viesi bija ceturtie, daugavpilieši astotie). Uz ledus ritēja līdzvērtīga cīņa, pie tam „SMS” bieži vien glāba lieliskā vārtsarga Edvīna Silavnieka spēle. Diemžēl tieši pretinieki pirmā perioda vidū izvirzījās vadībā, gūstot vārtus vairākumā.

Tieši spēle nevienādos sastāvos bija viens no daugavpiliešu klupšanas akmeņiem, jo savas iespējas tika neizmantotas (divas reizes pat varēja ilgāku laiku spēlēt 5 pret 3). Lai nu kā, otrās trešdaļas pēdējās sekundēs pēc Sanda Virksteņa metiena pirmais pie atlēkušās ripas piesteidzās Mihails Smirnovs, līdzsvarojot rezultātu uz tablo.

Trešā perioda pirmajā minūtē pēc tā paša Smirnova piespēles ar skaistu metienu vārtu devītniekā mājiniekus izvirzīja Deniss Martjušovs. Nepagāja ilgs laiks un viesi atjaunoja līdzsvaru, bet turpinājumā ritēja līdzīga cīņa. Līdz 51. minūtei iniciatīva bija „Latgalei”, bet tad tika pieļauta rupja kļūda vairākumā, ko viesi pārvērta izgājienā viens pret vienu – 3:2. Atlikušajā laikā variantu izglābties vairs nebija – 2:5.

Mūsu komandā vārti un piespēle Smirnovam, bet turnīra tabulā saglabāta astotā pozīcija. Viesu rindās divi vārti un viena rezultatīva piespēle Andrejam Maslovskim, bet vieni vārti un divas piespēles Jurijam Kļujevskim.

Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde


Aizvadīts tradicionālais Jaungada skrējiens

Jau par tradīciju kļuvis aizejošā gada pēdējā dienā aizvadīt Jaungada skrējienu. Arī šogad, neskatoties uz nelabvēlīgajiem laikapstākļiem, uz starta sapulcējās vairāk nekā 100 dalībnieki.

 

Starts Jaungada skrējienam tika dots tieši pusdienlaikā no pilsētas centrālās eglītes. Finiša līniju sportisti šķērsoja pie bijušās 5. pamatskolas. Distances garums atkarībā no sportistu vecuma un dzimuma bija atšķirīgs, sākot no diviem līdz pat pieciem apļiem. Visi finišējušie saņēma piemiņas balvas.

 

Dalībnieku vecuma diapazons svārstījās no trīs līdz pat teju 80 gadiem. Par sacensību uzvarētāju Elites grupā (1993. dzimšanas gads un vecāki) kļuva Andrejs Domaņins, kurš aiz sevis atstāja Oļegu Andrejevu un viesi no Preiļiem Pēteri Trubaču. 

Tā kā šis bija Jaungada skrējiens, sportisti distanci veica bez laika kontroles. Galvenais bija piedalīties un ieskandināt Jauno gadu sportiskā noskaņojumā.


Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde