Šāvējiem divi zelti un divi sudrabi

8.01.2012
Nedēļas nogalē Tukumā aizvadīts Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatisko ieroci. Daugavpils komandai četras medaļas.

Vīriešu ieskaitē Daugavpils komanda savāca tikpat lielu punktu summu kā Tukums, tomēr papildsērijā tukumnieki izrādījās labāki, nodrošinot sev pirmo vietu. Mūsējiem (Artjoms Grigorjevs, Aleksandrs Komarovs, Juris Ancāns) šoreiz otrā vieta. Individuālajā ieskaitē Artjoms Grigorjevs sašāva 562 punktus, kas viņam deva pirmo vietu. Kopumā startēja 34 dalībnieki.

Daugavpils sportistes sieviešu konkurencē ieņēma otro vietu. Mūsu pilsētas godu spodrināja Arta un Anete Vagales, kā arī Jevgēņija Čerņijenko. Tieši Čerņijenko individuālajā vērtējumā 18 dāmu konkurencē sašāva vislielāko punktu summu, garantējot pirmo vietu.

Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde


Latgalei zaudējums ar 0:8

8.01.2012
Ar pamatīgu zaudējumu no Rīgas atgriezušies “Latgales” hokejisti, Latvijas atklātā hokeja čempionāta mačā ar 0:8 atzīstot “Juniora” pārākumu.

Daugavpiliešu sniegums šosezon bijis visnotaļ bāls, taču tik pārliecinošu zaudējumu negaidīja neviens, pie tam pēc nospēlētiem diviem periodiem rezultāts uz tablo bija tikai 0:3. Pēdējās 20 minūtēs mājinieki guva vēl piecus vārtus, uz ko viesi nespēja atbildēt ne ar ko. Zaudējums ar 0:8.

Turnīra tabulā daugavpilieši ieņem tikai astoto vietu 10 vienību konkurencē.

Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde