Vieglatlētiem panākumi Latvijas čempionātā

23.01.2012
Nedēļas nogalē Rīgā norisinājās Latvijas čempionāta vieglatlētikā telpās „B” grupas sportistiem. Daugavpils delegācijai trīs pirmās un divas otrās vietas. Kuldīgā lielisku rezultātu sasniegusi skrējēja Valērija Linkeviča.

Daugavpils komanda treneru Ivana Maļceva, Jāzepa Markeviča, Romuala Zigmunda un Gaļinas Kozirevas vadībā šajās brīvdienās sacentās Rīgas sporta manēžā, uzrādot labus rezultātus.

Par Latvijas čempioniem kļuva Aleksandra Koblence, kura palika nepārspēta 300 metru skrējienā. Aleksandra par Latvijas čempionēm palīdzēja kļūt arī meiteņu stafetes komandai. Mūsu komandā skrēja Koblence, Veronika Baltkaula, Nadežda Samorodova, kā arī Viktorija Gorkovska.

Otro vietu starp meitenēm augstlēkšanā izcīnīja Anastasija Karpekina, kura startēja ar gadu vecākām konkurentēm. Viņas uzrādītais rezultāts bija identisks uzvarētājas, tomēr papildrādītāji bija nedaudz sliktāki.

Puišu konkurencē par Latvijas čempionu 600 metru distancē kļuva Antons Puhoviks. Konkurence visās disciplīnās bija ļoti sīva, tā ka tik labi rezultāti ir lielisks sasniegums.

Puhoviks startēja arī stafetes skrējienā, kurā daugavpilieši ieņēma otro vietu. Vēl šajā komandā skrēja Filips Klim-Afonskis, Imants Kornijenko un Ņikita Gecevičs.

Mūsu treneri palika apmierināti ar audzēkņu startu, bet nākotnē cer rezultātus vēl vairāk uzlabot.

Tajā pašā laikā labi „Kuldīgas Katrīnas kausā” nostartēja gargabalniece Valērija Linkeviča. Par četrām sekundēm labojot savu ārtelpu rekordu 1500 metru skrējienā, Valērija ļoti spēcīgā konkurencē ieņēma ceturto vietu. Viņas uzrādītais rezultāts 4:37,23 minūtes. Šajā pašā distancē vīriešiem piektā vieta Andrejam Domaņinam. Tāllēkšanā Roberts Naglis bija septītais, bet Laura Orlovska – astotā.

Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde