Latgales florbolistiem uzvara un zaudējums

23.01.2012
Latvijas 1. florbola līgā uzvara un zaudējums izbraukumā „Latgales” spēlētājiem. Turnīra tabulā tiek saglabāta otrā pozīcija.


Piektdien un sestdien latgalieši samēroja spēkus Ķekavā, kur pretī stājās viena no galvenajām turnīra tabulas konkurentēm „Ķekavas Bulldogs”. Abas cīņas bija ļoti līdzīgas, pie tam ar dažādiem iznākumiem.

Piektdienas mačs visu laiku ritēja punkts punktā, tomēr pēdējā periodā mājinieki nosvēra svara kausus sev par labu, uzvarot ar 9:7. Mūsējiem individuāli izcēlās Aleksandrs Grehovs, kuram vārti un trīs piespēles.

Otrajā dienā iniciatīva jau piederēja mums, pie tam vienu brīdi rezultāts uz tablo rādīja ļoti patīkamo 6:2. Pēdējais periods gan atkal pagāja ar mājinieku pārsvaru, kuri prata panākt pat 7:7. Uzvaru pusotru minūti pirms pamatlaika beigām „Latgalei” nodrošināja Mārtiņš Zaikovskis – 8:7.

Atkal rezultatīvākais bija Aleksandrs Grehovs, kuram šoreiz divi vārti un tikpat piespēles. „Latgale” turnīra tabulā ieņem otro vietu, par diviem punktiem apsteidzot ķekaviešus.

Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde