Bokseriem nozog divas zelta medaļas

23.01.2012
Ar četrām godalgām no starptautiskā boksa turnīrā Lietuvā atgriezušies Daugavpils jaunie bokseri, taču īsta prieka nav, jo tiesneši atklāti atņēma mums divas godīgi nopelnītas uzvaras finālos.

Bokseri sacentās Marijampolē V.Garbuļa piemiņas turnīrā. Kopumā starp dalībniekiem bija ap 140 sportistiem no Polijas, Baltkrievijas, Latvijas un Lietuvas. Daugavpils BJSS godu trenera Vladislava Sokolova vadībā aizstāvēja četri bokseri, kuri visi ieguva arī medaļas. Medaļas tika dalītas divās vecuma kategorijās: 1995.-1996. dzimšanas gads, kā arī 1997./1998. dzimšanas gads.

Dmitrijs Zaharovs un Edgars Koržeņevskis pārliecinoši tika līdz fināliem, kur mūsu trenera V.Sokolova skatījumā arī pārliecinoši pieveica savus Lietuvas oponentus, taču tiesneši palīdzēja mājiniekiem, piešķirot uzvaras viņiem. Daugavpils puse iesniedza protestu, bet atbildē saņēma galvenā tiesneša uzslavas, bet rezultāti netika mainīti: „Ar tiesnešiem mums ir lielas problēmas, nākamajā reizē Jūs uzvarēsiet, ne ar ko nevaru palīdzēt.”

Nākamnedēļ boksa turnīrs norisināsies pie mums Daugavpilī, tā ka būs interesanti pavērot, kā tiesās pie mums, jo uz šejieni dosies arī šie paši lietuvieši. Sokolovs gan noliedza iespēju, ka Daugavpils tiesneši varētu pietiesāt saviem sportistiem.

Lai nu kā, Zaharovam un Koržeņevskim otrās vietas. Zaharovs startēja svara kategorijā līdz 50 kilogramiem, bet Koržeņevskis līdz 44. Trešās vietas Ritvaram Šuļgam (48 kg) un Ēvaldam Teikmanim (52 kg). Nākamās sacensības šajā nedēļas nogalē Daugavpilī, kad tiks aizvadītas Daugavpils BJSS atklātās meistarsacīkstes.

Informāciju sagatavoja:
Nauris Mackevičs, Daugavpils Sporta pārvalde