Daugavpils pilsētas atklātais hokeja čempionāts

Aktīvi un saspringti turpinās Daugavpils pilsētas atklātais hokeja čempionāts!

09.10.2018.
Daugavpils Ledus hallē turpinās atklātais Daugavpils pilsētas hokeja čempionāts, kurā piedalās 22 komandas un spraigās spēlēs, cīnās par uzvaru un punktiem savai komandai.

6.oktobrī pirmā spēle bija starp “Cirma” komandu pret “Rokiškis”. Rezultāts spēles beigās 1:11, uzvara Rokiškis komandai. Uzvarētāju komandā rezultatīvākais spēlētājs, šajā spēlē, Limontas Saulius. “Cirmas” komandā vienīgos vārtus guva Aleksandrs Valters.
2.spēle bija starp veterānu komandu “Vasaknos” un “DVL”. Cīņa bija mierīgāka un rezultāts 0:2, par labu “DVL” komandai. Vārtus guva Igors Ivanovs.
6.oktobra pēdējā spēlē tikās “Lazdukalns” pret “PSK” komandu. “PSK” komanda uzvarēja ar rezultātu 6:0, kur 2 vārtus guva Voldemārs Timofejevs, vienus vārtu gūstot vairākumā. “Lazdukalna” komandai, spēles 5.minūtē, bija iespēja izdarīt soda metienu, tomēr punkts netika gūts.
7.oktobrī spēlēja “Ultra” pret “Visaginas”, uzvaru šajā spēlē ieguva “Visaginas”, 2:4 rezultāts.
Veterānu grupā “Jēkabpils” spēlēja pret “Vecie Buki”. “Jēkabpils” piekāpās ar rezultātu 1:4. “Jēkabpils” komandā vārtus guva Aigars Krasovskis, savukārt, “Vecie buki” komandā 3 vārtus guva Aleksandrs Valters.
Svētdienas spēļu grafiku noslēdza komanda “PSK” pret “Latgols” komandu. Noslēdzās šī spēle ar rezultātu 6:2, svinot uzvaru “PSK” komanda.

Nākamās spēles 13. un 14.oktobrī, Daugavpils Ledus hallē.


01.10.2018.
Aizvadītājās brīvdienās notika kārtējās Daugavpils pilsētas atklātā hokeja čempionāta spēles

29.septembrī spēlēja komanda SASKAŅA pret ULTRA. Cīņa bija aizraujoša, ko pierāda arī spēles rezultāts 19:2, uzvara SASKAŅAS komandai. Šajā spēlē jau pirmajās 5 minūtēs tika gūti 2 vārti. Rezultatīvākais spēlētajs šajā spēlē bija Vitālijs Ļeščovs ar 5 gūtiem vārtiem, savukārt, 4 vārtus guva Ņiķita Belomestnihs. HK ULTRA šajā spēlē neizcēlās ar īpašiem vārtu guvumiem. Vienus vārtus guva Andžejs Žaļnerčiks un vienus vārtus Aleksandrs Volkovs.
Otrajā spēlē tikās veterānu komandas LATGOLS-45 pret komandu JĒKABPILS. Rezultāts ne tik pārliecinošs, kā pirmajā spēlē, 7:4, uzvara Jēkabpils komandai. LATGOLS-45 komandā 2 vārtus guva Māris Mainulis un pa 1 vārtiem Kaspars Kārklinieks un Nikolajs Ševels. JĒKABPILS komandā šajā spēlē rezultatīvākais bija Ingus Akmens.
Sestdienas vakara pēdējā spēle arī notika starp veterānu komandām. Spēlē tikās VECIE BUKI pret LEDUS LĀČI, rezultāts 1:5,uzvara LEDUS LĀČIEM. Uzvarētāju komandā 5 spēlētāji guva katrs pa 1 vārtiem, neizvirzot vienu līderi vārtu gūšanā. Savukārt, VECIE BUKI vienīgo vārtu guvējs bija Jurijs Spīčs.
30.septembra vakarā uz spēli tikās un par uzvaru cīnījās divas mūsu kaimiņu Lietuvas, komandas. VISAGINAS piekāpās ROKIŠKIS komandai ar rezultātu 1:10. ROKIŠKIS komandā ar īpašu precizitāti izcēlās 45.spēlētājs Saulius Limontas.
Pēdējā spēle bija starp veterānu komandu PSk-45 un LATGALES ALUS komandu. Rezultāts 2:0,uzvara LATGALES ALUS komandai, kur vārtus guva Oļegs Selivanovs un Andris Narelis.


26.09.2018.
22.septembrī sākās un tika svinīgi atklāts Daugavpils pilsētas atklātais hokeja čempionāts.

Daugavpilī ir sācies pilsētas hokeja čempionāts, kura mērķis ir veselīga dzīvesveida un hokeja popularizācija iedzīvotāju vidū. Šogad čempionātā piedalīsies 22 komandas, no kurām 8 būs veterānu komandas.

22.septembrī Daugavpils Ledus hallē notika Daugavpils pilsētas atklātā hokeja čempionāta atklāšana, kurā piedalījās Daugavpils pilsētas pārvaldes iestādes “Sporta pārvalde” vadītājs Juris Stivriņš, kurš teica atklāšanas uzrunu un izdarīja pirmo metienu vārtos. Atklāšanā tika sagaidītas arī čempionāta komandas un to spēlētāji.
Pēc atklāšanas notika pirmās 3 čempionāta spēles. Pirmajā spēlē tikās komanda Jēkabpils pret PSK-45, rezultāts 0:4.
Otrajā spēlē cīnījās Olimp pret Rezgols komandu, kā rezultātā pārliecinošu uzvaru savā pirmajā spēlē izcīnīja OLIMP komanda.
Savukārt, čempionāta atklāšanas dienas pēdējā spēlē cīnijās komanda Kalupe pret Bastions komandu, rezultāts 5:6, uzvara Bastions komandai.
24.septembrī notika vēl divas čempionāta spēles. Latgales alus – DVL, rezultāts 3:0. Otrā spēlē komanda Riekstiņš cīnījās ar Lokomotive LRC komandu, uzvaru ieguva Riekstiņš ar rezultātu 2:1.

Nākamās čempionāta spēles notiks 29. un 30.septembrī.


17.09.2018.
Daugavpilī startēs 2018./2019.gada pilsētas atklātais hokeja čempionāts, kurš notiks no 2018.gada 22. septembra līdz 2019.gada 30.aprīlim.

Daugavpilī notiks pilsētas hokeja čempionāts, kura mērķis ir veselīga dzīvesveida un hokeja popularizācija iedzīvotāju vidū. Šogad čempionātā piedalīsies 22 komandas, no kurām 8 būs veterānu komandas.
Spēles un cīņa būs spraiga un aizraujoša, jo piedalīsies komandas ne tikai no Daugavpils, bet arī no Jēkabpils, Kalupes, Madonas, Rēzeknes, Ludzas un Rugāju novadiem un arī mūsu kaimiņu- Lietuvas komandas.
Čempionāta spēles notiks Daugavpils Ledus hallē, darba dienu vakaros no plkst. 21:00, kā arī sestdienās un svētdienās un arī svētku dienās, kas iepriekš tiks saskaņots ar komandām. Daugavpils pilsētas hokeja čempionāts, kas ilgs vairāk kā , 6 mēnešus sniegs iespēju pilnveidot hokejistu meistarību, paaugstināt kvalifikāciju tiesnešiem, veicināt senioru sacensību attīstību un, protams, noteikt labāko hokeja komandu pilsētā.
Uzvarētāji tiks apbalvoti ar medaļām un kausiem, tāpat būs specbalvas, kuras tiks piešķirtas nominācijās: labākais vārtsargs, labakais aizsargs, labākais uzbrucējs, rezultatīvākais spēlētājs, labākais spēlētājs komandā.
Daugavpils pilsētas atklāto hokeja čempionātu organizē Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde” sadarbībā ar biedrību “Hokeja klubs Daugavpils”.
22.septembrī sāksies čempionāts un plkst. 17:45 notiks tā svinīga atklāšana. Atklāšanas laikā būs gan svinīgas uzrunas, veltītas hokeja čempionāta dalībniekiem un atbalstītājiem, gan pirmais metiens vārtos.
Atklāšanas dienā notiks pirmās trīs spēles.
Spēļu grafiks:
18:00 VECIE BUKI – VASAKNOS (LT)
19:15 MADONA – CIRMA
21:00 LEDUS LĀČI – LATGOLS-45