Daugavpilī norisināsies telpu orientēšanās sacensības

03.03.2020.
Jau piekto gadu pēc kārtas Orientēšanās klubs “Stiga” marta mēnesī organizē Daugavpils telpu orientēšanās sacensības, kurās aicina piedalīties ikvienu interesentu.

13. martā Daugavpils 10. vidusskolā pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīt orientēšanās sportu jaunā veidā, kā arī trenēt atmiņu, loģisko domāšanu un izveicību mūsdienīgā celtnē, kura jau gadiem apvieno gan sporta, gan kultūras cienītājus.

Orientēšanās ir demokrātiskākais sporta veids, kas ar savu ārējo vienkāršību un unikālo iekšējo saturu spēj aizraut gan bērnus, gan arī pieaugušos.
Telpu orientēšanās sacensībās katram dalībniekam tiek izdalīta karte ar ēkā izvietotiem punktiem, kuros elektroniski pēc iespējas ātrāk, pareizā secībā, jāreģistrējas. Lai punktu meklēšanu un atrašanu sarežģītu, daļai gaiteņu būs tikai viens kustības virziens, kā arī daļa ceļu būs slēgti. Distances garuma ziņā tās līdzinās orientēšanās sprintam un labākajiem dalībniekiem prasīs aptuveni 15 līdz 20 minūtes laika, taču startēt varēs arī tautas distancē, kuru iespējams veikt pavisam mierīgā tempā, veicot vieglu distanci, un izbaudot šo procesu bez laika ierobežojuma. Ja iepriekš dalībniekam vēl nav telpu orientēšanās pieredzes, tad noteikti ikviens varēs šo sporta veidu iepazīt tuvāk, pirms starta piedaloties bezmaksas apmācībās!

Pasākuma programma:
No 16:30 – reģistrācija
16:45 - Apmācības
17:00 – 18:15 Starts sacensībām
18:30 – Tiek slēgts finišs
18:45 – Apbalvošana.

Pieteikties sacensībām ir iespējams līdz 10. marta plkst. 23.59, izmantojot LOF pieteikumu sistēmu. Gadījumā, ja nepaspēsiet to izdarīt laicīgi, pieteikties varēsiet arī sacensību dienā uz vietas, taču aicinām to darīt iepriekš, jo sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem pēdējā brīža pieteikumiem pietiks kartes.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama mājaslapā http://okstiga.com.