Daugavpils bokseri no turnīra Lietuvā atgriežas ar 4 medaļām

03.02.2020.
Janvāra noslēgumā, no 31. janvāra līdz 2.februārim, Lietuvā notika “Starptautiskais V.Garbulisa piemiņas turnīrs boksā”. Ikgadēji šis turnīrs pulcē lielu dalībnieku skaitu, savukārt, šogad tajā piedalījās vairāk kā 100 sportisti no Latvijas, Krievijas un 7 Lietuvas pilsētām.

Nikolajs Zamjatins (2007.dz.g, svara kategorijā līdz 44kg) pirmajā dienā pārliecinoši uzvarēja sportistu (Danas Micholapas) no Viļņas. Finālsacensību dienā, cīņa notika tikai 25 sekundes, kuru laikā mūsu sportists veica pārliecinošus sitienus pretiniekam (Jokubas Končius) no Panevežas un kopvērtējumā ieguvu pārliecinošu 1.vietu.

Artūrs Tumaševičs (2006.dz.g., svara kategorijā līdz 52kg) pirmajā sacensību dienā pieveica Dominykas Dikčius no Lietuvas. Savukārt, sacensību finālā, smagā un vienādā cīņā, uzvara tomēr tika piešķirta pretiniekam, daugavpilietim godpilnā 2.vieta.

Nikitam Prohovskim (2006.dz.g., svara kategorijā līdz 68kg) pirmā cīņa nebija viegla, bet tomēr izdevās uzvarēt Lietuvas pretinieku Vilandas Stasiulevičius, bet tomēr fināla cīņā Nikita nespēja uzvarēt citu pretinieku, un ieguva 2.vietu.

Vēl viens Daugavpils komandas bokseris Aleksejs Keljauskas (2004.dz.g., svara kategorijā līdz 70kg) fināla cīņā diemžēl nespēja pieveikt pretinieku un ieguva 2.vietu.

Vladislavs Sokolovs, vecākais Latvijas izlases treneris: ”Šajās sacensībās mēs ieguvām labu pieredzi un spēcīgu cīņu, kurā piedalījās dažāda līmeņa sportisti. Galvenais ir pieredze un aizvadīto cīņu analīze, tad jau uzvaras būs Eiropas un Pasaules sacensībās. Mūsu sportisti aizvadīja veiksmīgas cīņas, dažiem, protams, pietrūka pieredzes un bokseru viltības. Šīs sacensības pierādīja to, ka jo vairāk mēs aizvadām sacensības citās boksa zālēs, jo vairāk iegūstam pieredzes. Šodien mūsu perspektīvais bokseris Nikolajs Zamjatins, fināla cīņā pierādīja visiem, ka viņš ir patiešām cienīgs būt sacensību čempions.”

No 7. līdz 8.februārim, Daugavpils komanda piedalīsies atklātajās sacensībās boksā, Rīgā.