Zigismunda Grigoļunoviča kauss volejbolā Daugavpilī pulcēs komandas no 4 valstīm

20.12.2019.
Decembra izskaņā, Daugavpilī norisināsies tradicionālais Zigismunda Grigoļunoviča piemiņas kauss volejbolā, kurā piedalīsies četru valstu komandas. Nāc un atbalsti!

Šogad turnīrā piedalīsies komandas no Latvijas, Baltkrievijas, Polijas un Krievijas. Sacensības norisināsies no 27. līdz 29.decembrim, BJSS, Kandavas ielā 17A. Sacensību sākums 27.decembrī plkst. 18.00, savukārt, sacensību atklāšana 28.decembrī plkst. 18.30.

Zigismunds Grigoļunovičš bijis viens no izcilākajiem Latvijas volejbola treneriem. Grigoļunovičs kā spēlētājs no 1955. līdz 1963.gadam pārstāvēja Latvijas izlasi, bet 1969.gadā kā treneris uzsāka darbu komandā «Radiotehniķis», kas vairākkārt izcīnīja PSRS čempionāta sudraba un bronzas medaļas. LVFKI trešajā kursā uzsāka pedagoģisko darbību Sporta spēļu katedrā. Pēc LVFKI absolvēšanas norīkots darbā Daugavpils Pedagoģiskajā institūtā, paralēli pasniedzēja darbam bijis arī institūta volejbola komandas spēlētājs un treneris. 2015.gadā Latvijas Valsts prezidenta kancelejas Ordeņa kapituls par nesavtīgu un pašaizliedzīgu mūža ieguldījumu volejbola attīstībā Latvijā Grigoļunovičam piešķīra IV šķiras Atzinības krustu.