Draugu dejas 2019 Latvijas kausa izcīņas posms

09.12.2019.
Jau piekto gadu pēc kārtas 7. decembrī, Daugavpils olimpiskajā centrā, norisinājas tradicionālās starptautiskās sporta deju sacensības “Draugu dejas 2019”. Šajās krāšņajās sporta deju sacensībās pulcējās vairāk nekā 250 deju pāri.

Sporta deju sacensībās piedalījās pāri no dažādām valstīm Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas, kas cīnijās par medaļām un kausiem kā arī par Latvijas kausa izcīņu Bērni I E4, Juniori I E6 un Juniori II C LA vecuma grupās. Mūsu dejotājiem: uzvara iesācēju grupā 2010. gada un jaunāki 2-3 līmenis Oskaram Vasiļjevam un Luīzei Lukjaņenko, kā arī uzvara Juniori I Open Latīņ-amerikas un Standart deju programmas Konstantinam Pikinam un Jekaterīnai Koreškovai. Mūsu Daugavpilietei Džesikai Mordererei ar viņas partneri Kristiānu Albiņu, parādot ļoti labus rezultātus un kļūstot par Latvijas labāko dejotāju Latvijas Kausā Bērni I E4 klasē starp 12 pāriem 1. vieta. Apsveicam deju pārus ar lieliskiem rezultātiem!

Sacensības organizēja deju studijas “D&D” vadītājs Dmitrijs Morderers sadarbībā ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādi “Sporta pārvalde”. Sacensības tiesāja starptautiska tiesnešu kolēģija 18 cilvēku sastāvā. Šajās starptautiskajās sporta deju sacensībās piedalījās liels sporta deju pāru skaits, kuri dažādās vecuma un kvalifikācijas grupās rādīja savu meistarību un priecēja skatītājus gan standartdejās, gan latīņamarikas dejās. Sporta deju sacensības “Draugu dejas 2019” norisinājās visas dienas garumā, tāpēc liels paldies daugavpiliešiem un visiem dalībniekiem par atbalstu un dalību. Rīkot šāda mēroga sacensības prasa daudz spēka, enerģijas un līdzekļus, tāpēc vēlos pateikt milzīgu paldies visai savai komandai un kolēģiem.

Sacensību organizators saka vislielāko visiem atbalstītājiem un sponsoriem par jaukajām balvām sacensību dalībniekiem un ieguldīto darbu skaisto deju svētku rīkošanā Daugavpilī.