Daugavpils Ledus halle nosvinēja savu 20 gadu jubileju

02.12.2019.
Šis gads ir nozīmīgs Daugavpils Ledus hallei, jo tā svin 20 gadu pastāvēšanas jubileju. Tādēļ 29.novembrī Ledus hallē notika svētku pasākums par godu jubilejai, kurš bija piepildīts ar paraugdemonstrējumiem, aizraujošu spēli un pārsteigumiem.

Svētku pasākumu atklāja Daugavpils Ledus sporta skolas daiļslidošanas nodaļas daiļslidotājas, kuras tik tiešām parādīja lieliskus priekšnesumus. Šie priekšnesumi liek lūkoties ļoti cerīgi šo sportistu nākotnē. Īpašas emocijas un prieku radīja hokeja nodaļas jauno hokejistu paraugdemonstrējumi. Kā pirmie uz ledus devās paši mazākie hokejisti, 5 gadu vecie sportisti, kopā ar savu treneri. Tāpat jau nopietnākus paraugdemonstrējumus un paņēmienus demonstrēja U-9, U-11, U-13, U-15 un U-17 hokejisti.

Par godu Ledus halles jubilejai notika arī sadraudzības spēle, kurā spēlēja HK Dinaburga pret Daugavpils izlasi. Daugavpils izlases komandā spēlēja pilsētas hokeja čempionāta visu komandu pārstāvji. Jāatzīmē, ka šī spēle bija patiešām aizraujoša un neviena no komandām nebija gatava tik vienkārši padoties, taču ar rezultātu 6:3 pārāki bija HK Dinaburga komanda. Dinaburga komandā vārtus guva Rolans Vasiļjevs, Oskars Ancītis, Vladislavs Barkovskis, Romāns Keda, Kirill Jelagin un Ivans Kokins. Daugavpils izlases komandā vārtus guva Jevgeņijs Moisejevs, Vitālijs Leščovs un Aleksandrs Ratnieks. Par labāko spēlētāju “HK Dinaburga” komandā kļuva Ivans Kokins, savukārt, “Daugavpils izlases” komandā labākais spēlētājs Ruslans Kurelass.

Daugavpils Ledus sporta skolas vārdā tika īpaši atzīmēta un sveikta Tkačenko ģimene, kura uz hokeja nodarbībām no Dubnas ved savus 3 dēlus – Rodrigo (7 g.), Haraldu (6 g.) un Helmutu (3 g.). Īpašs prieks par šādām aktīvām un lieliskām ģimenēm.

Ledus hallē ikvienam bija iespēja sajust svētku noskaņu, izvēlēties savu laimīgo loterijas biļeti un bērniem priecāties par baloniem. Pateicības vārdi tika izteikti Daugavpils Ledus halles administratorei Leonorai Kokiņai, kura šo sporta bāzi administrē jau 9 gadus.

Liels prieks, ka savu īpašu video sveicienu pilsētas iedzīvotājiem un Daugavpils Ledus halles administrācijai atsūtīja arī mūsu izcilais daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs, novēlot visiem sportistiem un treneriem stipru veselību, neatlaidību un labus panākumus. Vadībai izturību, entuziasmu un neizsmeļamu radošumu.