Daugavpils šāvēja kļūst par Latvijas čempioni

04.11.2019.
Novembri Daugavpils veterānu šāvēji iesāka ar dalību Latvijas 2019.gada sporta veterānu čempionātā ložu šaušanā. Šajā čempionātā piedalījās 39 vīrieši un 8 sievietes. Nākamās sacensības mūsu šāvējiem paredzētas jau šajā sestdienā, 9.novembrī.

Vecuma grupā 55+ sievietēm šaušanā ar maskalibra ieroci no 25m distances, Aldona Miznikova izcīnīja zelta medaļu. Šajā pat vingrojumā tikai šaušanā no 50m distances, daugavpiliete arī izcīnīja 1.vietu. Absolūtajā kopvērtējumā Aldona arī kļuva par nepārspētu līderi un Latvijas čempioni.

Vecuma grupā 55+ vīriešiem šaušanā ar maskalibra ieroci, Dmitrijs Valainis izcīnīja 1.vietu. Šajā pašā vingrojumā Rūdolfs Veličko ieguva 2.vietu.

Aleksejs Zubs, startējot vecuma grupā 40+ šaušanā ar maskalibra ieroci, ieguva 1.vietu. Šajā pat vingrojumā Andris Vagalis ieguva 2.vietu, savukārt, šaušanā ar pistoli 4.vietu. Abu vingrojumu kopvērtējumā Andris ieguva 2.vietu.

Kā minējām, nākamās sacensības daugavpiliešiem jau 9.novembrī, kad būs jāpiedalās Latvijas kausā šaušanā ar pneimatisko pistoli. Lai veiksmīgi starti!