U9 komanda ar godalgām Lietuvā

11.09.2019.
BFC Daugavpils 2010. dzimšanas gada komanda no turnīra Lietuvas pilsētā Ķedaiņos atgriezusies ar zelta un bronzas godalgām. Jaunā maiņa visa turnīra gaitā demonstrēja lielisku sniegumu.

Dmitrija Bogdanova un Denisa Kozlova trenētie jaunieši piedalījās “Nevežis Cup” izcīņā ar divām komandām. Svētdiena abām komandām izrādījās ļoti sekmīga.

A komanda savā apakšgrupā izcīnīja divas uzvaras un vienreiz nospēlēja neizšķirti, kas deva pirmo vietu grupā un iespēju cīnīties lielajā finālā. Pie trīs uzvarām tika arī B komanda, tomēr viena neveiksme ceturtajā spēlē liedza pakāpties augstāk par otro vietu grupā.

Bronzas spēlē B komanda ar 3:2 pieveica Alītas “Dainava”, tādā veidā nodrošinot bronzas godalgas. Zelta finālā Daugavpils A komanda tikās ar Viļņas “Vytis” un pēcspēles sitienu sērijā uzvarēja ar 2:0! Par labākajiem mūsu komandās tika atzīti Viktors Murdasovs un Alberts Isakovs.

Komandas galvenais treneris Dmitrijs Bogdanovs: “Puiši demonstrēja labu sniegumu. Acīmredzams ir gan individuālais progress katram no spēlētājiem, gan arī progress komandas darbībās. Tas arī ir galvenais, jo mums ir jācenšas augt kā futbolistiem, tādēļ spēļu pieredze ir ļoti būtiska.”